Reklamace


Pokud není uvedeno jinak, na zboží v našem e-shopu poskytujeme záruku 2 roky, která začíná v den převzetí zásilky od přepravce či v den osobního odběru. Jako reklamační list slouží přiložená faktura.


Reklamace zboží je možná v případě, že k jeho poškození nedošlo vlivem běžného používání, ale jedná se např. o vadu samotného výrobku. Reklamaci nevyřizujeme při běžném opotřebení (ošoupání, zbarvení), mechanickém opotřebení, deformaci, poškrábání, oxidaci či ztrátě části šperku.

Doručení

V případě, že budete doručené zboží posílat na reklamaci, použijte pro zaslání tuto adresu:
     
      MOJOKRA s.r.o.
      Smetanova 968
      41002 Lovosice

Do zásilky přiložte průvodní dopis, ve kterém uvedete z jakého důvodu výrobek reklamujete. Dále přiložte do zásilky kopii faktury, nebo údaje, dle kterých budeme schopni Váš nákup identifikovat (jméno na které byla objednávka uskutečněna).

Dále v průvodním dopise uveďte, jakým způsobem si přejete postupovat v případě uznání reklamace, tedy zda požadujete výměnu zboží, nebo vrácení peněz. V případě žádosti o vrácení peněz uveďte číslo účtu na který máme danou částku převést.

Nezapomeňte ani na kompletní kontaktní údaje, vč. emailu a telefonního čísla, abychom Vás mohli informovat o postupu reklamace.

Náklady na dopravu spojené s reklamováním výrobku Vám budou, na požádání, zpětně uhrazeny v případě uznání reklamace. 

V žádném případě nezasílejte reklamované zboží na dobírku. Takové zásilky nebudeme přebírat.

Reklamované zboží bude postoupeno k posouzení a v případě uznání reklamace Vám bude zboží vyměněno, nebo Vám budou vráceny peníze.